اخبار اقتصادی در دیگر سایتها  
در حال بارگذاری
  نمایش متن خبر  
 

مسعود کمال آبادی: موفقیت های پست بانک ایران مرهون تلاش کارکنان و کارگزاران آن است

 
مسعود کمال آبادی: موفقیت های پست بانک ایران مرهون تلاش کارکنان و کارگزاران آن است
 
به گزارش شبکه خبری آی بی نیوز؛ مسعود کمال آبادی مدیر امور اداری و پشتیبانی این بانک در مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست پست بانک استان مرکزی که با حضور مسئولان حراست بانک، نمایندگان ادارات کل اطلاعات و حراست استان مرکزی و همچنین رؤسای شعب و دوایر ستادی این استان برگزار شد ضمن گرامیداشت سالروز 17 شهریور و بیان مطلب فوق گفت: هدف این بانک خدمت رسانی و کسب رضایت همه مردم است و باید از توانایی های موجود و ظرفیت های هریک از استان ها استفاده لازم را ببریم.
وی افزود: مقدمات لازم برای افزایش توان بانکداری الکترونیکی این بانک از جمله؛ خرید دستگاه های پایانه شعب و خودپرداز (PIN PAD)و (ATM) برای تجهیز دفاترخدمات بانکی فراهم شده و به زودی عملیاتی می شود.
کمال آبادی در ادامه با تأکید بر رعایت نظم و انضباط و مشارکت و همفکری هریک از کارکنان در پیشبرد اهداف کلان این بانک اظهار داشت: همه باید با ارائه پیشنهادها و انتقادهای سازنده، مدیران ارشد بانک را در تصمیم گیری ها یاری کرده تا موفقیت های بیشتری به دست آوریم.
مدیرامور اداری و پشتیبانی با اشاره به سلامت اداری، اعتباری و رفتاری کارکنان پست بانک ایران عنوان کرد: بازرسی و حراست به منزله دو بال برای یک مجموعه و یا سازمان است که البته لازم است کارکنان آن به طور مستمر در معرض آموزش های تخصصی قرار گرفته و آگاهی های لازم نیز در زمینه فعالیت های آنها به کارکنان ارائه شود.
وی در پایان عنوان کرد: در یک سازمان شایسته باید نیروهای شایسته، با کرامت و تحصیکرده حضور داشته باشند تا بتوانند اهداف آن را پیش ببرند که خوشبختانه پست بانک ایران از این امتیاز برخوردار است.
حمید تفرشی مدیردفتر مرکزی حراست پست بانک ایران نیز در این مراسم ضمن استمداد از آستان مقدس حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و تقدیر از اهتمام و تلاش کارکنان پست بانک استان مرکزی و همچنین اشاره به اصل وجودی و اقدس انسان در جهان هستی گفت: انسان می بایست همیشه و درهمه حال خداوند را یاد کرده و فرایض دینی خود را اداء و از مُحرمات نیز دوری بجوید.
وی با تأکید بر حرکت در مسیر سالم اظهار داشت: آگاهی بخشی مجموعه های امنیتی و حراستی به کارکنان موجب شده که شاهد سلامت در حوزه های اعتباری بوده و کمترین تخلفات صورت پذیرد.
تفرشی خاطرنشان ساخت: مسئولان حراست باید تلاش کنند تا با ایجاد تعامل بیشتر در مجموعه بتوانند محیط بهتر و سالمی را برای خدمت رسانی بهینه به مشتریان و فعالیت کارکنان فراهم کنند.
وی درپایان ضمن ارائه توصیه های لازم درخصوص؛ وصول مطالبات، تکریم ارباب رجوع، صیانت از اسناد و مدارک و همچنین ساماندهی شعب و نظارت بر دفاتر اظهار داشت: با رعایت این موارد می توان از بروز مشکلات، سهل انگاری ها، تخلفات و همچنین تحمیل آسیب ها به بانک جلوگیری کرد.
همچنین در این مراسم؛ حمید مصلحی مدیرشعب پست بانک استان مرکزی، گزارشی از عملکرد فعالیت های استان را ارائه نمود و در ادامه نیز نمایندگان ادارات کل اطلاعات و حراست استان مرکزی به تبیین اصول امنیتی و حراستی پرداخته و بر توجه و رعایت اصول مذکور به ویژه در مواقع خدمت رسانی در روستا و مناطق دوردست تأکید کردند.
گفتنی است: در این مراسم از زحمات و تلاش های رضا پولاب به عنوان مسئول پیشین حراست استان تقدیر و نجفعلی عظیمی نیز به عنوان مسئول جدید حراست استان معرفی شد.
ارسال به دوستان
چاپ
  تازه های سایت  
در حال بارگذاری