اخبار اقتصادی در دیگر سایتها  
در حال بارگذاری
  نمایش متن خبر  
 

بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر» تسهیلات پرداخت می کند

 
 بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر» تسهیلات پرداخت می کند
 
آی بی نیوز - معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک مهر اقتصاد از پرداخت تسهیلات در قالب طرح «شمیم مهر»  از محل سپرده های سرمایه گذاری در این بانک خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آی بی نیوز؛ حمید رضا نجف پور کردی- معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک- با تاکید بر لزوم پاسخگويي به نیاز سپرده گذاران و تنوع بخشی به محصولات و خدمات گفت: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری(مدظله) در راستای خلق «حماسه اقتصادی» کارشناسان اداره طراحی و توسعه محصولات بانک پس از انجام مطالعات و تحقیقات میدانی، و تجزیه و تحلیل اطلاعات، طرح «سپرده سرمایه گذاری شمیم مهر» را در حوزه های مشارکت، سرمایه در گردش و یا خرید های سرمایه ای عملياتي کردند.

وی در خصوص ویژگی های این طرح گفت: در طرح «سپرده سرمایه گذاری شمیم مهر» مشتریانی دارای سپرده های سرمایه گذاری که در حال انجام فعالیت های اقتصادی در مراکز و بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ می باشند می توانند برای توسعه فعالیت اقتصادی خود از محل اعتبار سپرده خویش اقدام به دریافت تسهیلات مشارکتی کنند.

نجف پور تصریح کرد: تمامی مشتریان و دارندگان حساب سپرده های رویان مهر، سما و اکسیر مهر، از این پس می توانند با مراجعه به تمامی شعب این بانک در سراسر کشور، از خدمات جدید با مزیت رقابتی بالا بهره مند شوند.

نجف پور در پایان گفت: دریافت تسهیلات در این طرح نیاز به ضامن نداشته و از اصل سپرده سرمایه گذاری به عنوان ضمانت تسهیلات استفاده می شود.
 
ارسال به دوستان
چاپ
  تازه های سایت  
در حال بارگذاری