بانک پارسیان در آی بی نیوز  

 
 
مدیر عامل 
جناب آقای علی سلیمانی شایسته
 
 
 
 آدرس سایت اینترنتی 
 
 آدرس پست الکترونیکی :
 
 آدرس پستی بانک پارسیان :
  شهرک قدس ،بلوار فرحزادی ، نبش خیابان زرافشان غربی  ، ساختمان مرکزی بانک پارسیان
شماره تماس: 24-88362600
 
  تلفن مرکز ارتباط مشتریان : 81151000
 
 
 
آگهی استخدام نیروی بازنشته بانکی در بانک پارسیان
 
 
 
 
  اخبار بانک پارسیان در آی بی نیوز  
 
نتایج-   1  تا  20 از 265  مورد  

بانک پارسیان / دکتر شمس عالم تاکيد کرد :تقويت و حفظ سرمايه هاي انساني ارزشمند در بانک

آی بی نیوز - دکترشمس عالم، عضو هيات مديره که ناظر بر معاونت ها و مديريت هاي مستقل بانک مي باشند، احکام معاون جديد فناوري اطلاعات، سرپرست معاونت مالي و سرمايه گذاري هاي بانک و سرپرست مديريت سخت افزار و شبکه را به ايشان اعطا کرد.
1393/02/04
مديران امور شعب تهران و شهرستان بانک پارسيان منصوب شدند

آی بی نیوز - در مراسمي با حضور آقاي دکتر ديواندري ، مديران جديد امور شعب تهران و شهرستان بانک پارسيان معرفي شدند.
1393/01/19
برگزاري ديدار نوروزي کارکنان با مديرعامل بانک پارسيان

آی بی نیوز - دکتر ديواندري، مديرعامل بانک پارسيان به همراه اعضاي هيات عامل در مراسم ديدارنوروزي مديران و كاركنان ستادي، روساي حوزه ها و شعب تهران و مديران ارشد شركت‌هاي تابعه، حضوريافت.
1393/01/18
اعلام اسامي برندگان قرعه کشي جشنواره سفر رويايي بانک پارسيان

آی بی نیوز - در راستاي پاسخ به اعتماد و همراهي مشتريان و با هدف ترويج فرهنگ بانکداري الکترونيک، نخستين دوره قرعه کشي جشنواره سفر رويايي بانک پارسيان ويژه حسابهاي پذيرندگان دستگاه‌هاي پايانه فروش و دارندگان کارت هاي شتابي برگزار شد.
1392/12/24
اعلام برندگان قرعه کشي حسابهاي قرض الحسنه بانک پارسيان

آی بی نیوز - در راستاي قدرداني از حسن نيت و عمل خدا پسندانه دارندگان حساب قرض الحسنه و در جهت خلق ارزش هاي معنوي و ارزشمند در جامعه، قرعه کشي حساب هاي قرض الحسنه بانک پارسيان برگزار شد.
1392/12/20
افتتاح شعبه تخصصي نفت و انرژي در بيمه پارسيان

آی بی نیوز - افتتاح شعبه تخصصي نفت و انرژي در بيمه پارسيان
1392/12/17
مديرعامل بانک پارسيان در"ششمين كنفرانس توسعه نظام تامين مالي در ايران" ؛بايد دانش نيروي انساني را به ثروت تبديل كنيم

آی بی نیوز - علي ديواندري، مدير عامل بانك پارسيان در "ششمين كنفرانس توسعه نظام تامين مالي در ايران"با اشاره به رتبه دوم ايران از نظر تربيت دانشمندان و مهندسان و رتبه دوازدهم آن در توليدات با فناوري بالا و متوسط ،‌افزود: اين در حالي است كه ما در شاخص رقابت پذيري و اقتصاد دانش بنيان رتبه هاي مطلوبي در ميان كشورها نداريم به همين دليل براي برون رفت از اين وضعيت بايد كشور را به سوي اقتصاد نوآور با تنوع درآمدي بالا سوق دهيم و دانش عظيم نيروي انساني كشور را به ثروت تبديل كنيم.
1392/12/13
مديرعامل بانک پارسيان :اطمينان دارم که در آينده نزديک بانک پارسيان با داشتن ظرفيت هاي بسيار بالا، حرفه اي ترين بانک کشور خواهد شد

آی بی نیوز - دکترعلي ديواندري، مديرعامل بانک پارسيان درگردهمايي بزرگ روساي شعب، حوزه ها و مديران ستادي بانک با اشاره به اينکه شعب، کانون اصلي فعاليت هاي بانک است وهمه خلاقيت ها و تلاش ها در شعبه به ثمرمي رسد گفت: بسيار خوشحال و خرسندم از اينکه در دوره کاري ام توفيق خدمت به شما همکاران گرانقدر پارسيان نصيبم شده است ومي توانم با کوشش، حرکت و تلاش هاي شما براي خدمت بهتر به کشور انرژي بيشتري بگيرم.
1392/12/08
لوح تقدير و تنديس NAPEC به بانک پارسيان اهدا شد.

آی بی نیوز - در نهمين اجلاس سران و مديران شرکت هاي نمونه و تاثيرگذار در صنعت و اقتصاد کشورNAPEC))، که باحضورآقايان دکتر عليشيري، معاون وزير امور اقتصادي و دارايي و رياست کل سازمان سرمايه گذاري و کمک هاي اقتصادي و فني ايران، دکتر مهدي کرباسيان، معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و رييس هيات عامل سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران ،دکتر عظيمي، رييس اتاق مرکزي تعاون، دکتر مطهري نژاد، دبيرکل اجلاس ناپک و جمعي ازمسئولين، مديران و توليد کنندگان برتر کشور برگزار شد، بانک پارسيان در 3 بخش برگزيده شد و لوح تقدير و تنديس اين همايش به معاون مديرعامل بانک اهدا شد.
1392/12/01
درخشش مجدد بانک پارسيان در رتبه بندي صد شرکت برتر؛بانک پارسيان مقام اول بانک هاي خصوصي و مقام هشتم در ميان صد شرکت برتر را از آن خود کرد

آی بی نیوز - در شانزدهمين رتبه بندي صد شرکت برتر، موسوم به IMI100، بانک پارسيان براي پنجمين سال پياپي در"شاخص فروش" با 3 رتبه ارتقاء، مقام اول بانک هاي خصوصي، مقام چهارم در ميان تمامي بانک ها و مقام هشتم در بين صد شرکت برتر را از آن خود کرد.
1392/11/29
ارتباط گرم و تنگاتنگ مشتريان با درگاه هاي ارتباط مشتريان با بانک پارسيان

آی بی نیوز - بررسي عملکرد مرکز ارتباط با مشتريان وديگر درگاه هاي ارتباطي بانک پارسيان نشان مي دهد، اين مراکز از زمان راه اندازي تاکنون تعاملي صميمانه با مشتريان برقرار کرده و توانسته اند پايگاهي پاسخگو و به هنگام براي ايشان باشند. از ابتداي سال جاري تا کنون، اين مراکز توانسته اند پاسخگوي حدود 850 هزار تماس از طريق کانال هاي مختلف ارتباطي باشند.
1392/11/23
بازديد صميمانه مديرعامل بانک از شعب مرکزي و بلوارکشاورز

آی بی نیوز - دكترديواندري، مديرعامل بانک پارسيان، به منظور ديداري رودررو با کارکنان شعب بانک پارسيان و نيز تجليل از خدمات و زحمات ايشان بدون اطلاع قبلي از شعبه مركزي و شعبه بلوار کشاورز بازديد و از نزديک بايکايک كاركنان ديدار وگفتگو كرد
1392/11/14
در آغاز به کار نخستين مرکز نوآوري کسب و کار خدمات مالي آسيا به ابتکار بانک پارسيان، دکتر ديواندري گفت: بنگاه پيشتاز بايد به دنبال نوآوري باشد

نخستين مرکز نوآوري کسب و کار خدمات مالي آسيا، با حضوردکتر فرهاد نيلي رييس پژوهشکده پولي و بانکي بانک مرکزي، آقاي کاظمي دينان مشاور رئيس کل بانک مرکزي، دکتر ديواندري، مديرعامل بانک پارسيان، مديران و کارکنان گروه مالي پارسيان آغازبه کار کرد.
1392/11/13
صنعت بانکداري در سال 2020 سرزمين فرصت هاست

آی بی نیوز - دکتر ديواندري، مدير عامل بانک پارسيان با اشاره به رسيدن بانکداري به يک رشد طبيعي و پايدار و بازدهي مطلوب اين عامل را محرکي براي رشد اقتصادي ناميدند به عقيده ايشان در حال حاضر روندهاي نو ظهور (ازجمله فناوري ديجيتال و دگرگوني انتظارات مشتريان) به گونه اي است که بانکهاي سنتي ارائه کننده خدمات کامل (TFB) که خود را به ارائه محصولات و خدمات از طريق کانالها و مجاري فيزيکي و بطور خاص به شعبه محدود کرده اند، در خطر هستند تا جايي که اين بانک ها حدود 35 درصد از سهم بازارشان را تا سال 2020 از دست خواهند داد و بجاي آن ها چابکترها و نوآورترها وارد بازار بانکي خواهند شد، با وجود اينکه محيط عمليات بانکها چالشي تر مي شود، اما صنعت بانکداري در 2020 سرزمين فرصت هاست.
1392/11/12
انتصاب معاون جديد مدير عامل در امور اعتباري از سوي آقاي دکتر ديواندري

آی بی نیوز - انتصاب معاون جديد مدير عامل در امور اعتباري از سوي آقاي دکتر ديواندري
1392/11/07
حمايت بانک پارسيان از هفته هواي پاک همانند سال هاي گذشته

آی بی نیوز - در راستاي حمايت از برنامه هاي هفته هواي پاک و با انگيزه همگامي با برنامه هاي سازمان حفاظت از محيط زيست، بانک پارسيان امسال نيز همانند سال هاي گذشته فعاليت ها و تلاش هايي در ترويج فرهنگ حفاظت ازمحيط زيست خصوصا حمايت از هواي پاک را عملي ساخت.
1392/10/30
تپش نبض نوآوري در بانک پارسيان

آی بی نیوز - ديواندري، مرکز نوآوري کسب و کار پارسيان را راه اندازي کرد
1392/10/26
بازديد رييس کل بانک مرکزي و دکتر ديواندري از غرفه بانک پارسيان در نمايشگاه جانبي سومين همايش بانکداري الکترونيک و نظام هاي پرداخت

آی بی نیوز - در سومين همايش بانکداري الکترونيک و نظام هاي پرداخت که در روزهاي 16 و17 دي ماه و در مرکز همايش هاي بين المللي برج ميلاد برگزار شد، بانک پارسيان حامي طلايي همايش بود و مديران و کارشناسان مديريت نرم افزار و سخت افزار بانک و شرکت هاي تخصصي ITگروه مالي پارسيان با حضوري فعال به معرفي محصولات، دستاوردها، خدمات و ابزارهاي مدرن و جديد خود پرداختند.
1392/10/21
دکترديواندري مديرعامل بانک پارسيان: چابکي و پايين بودن هزينه هاي عملياتي و جوانان متخصص از مزاياي بانک پارسيان است

آی بی نیوز - مراسم توديع و معارفه مديرعامل بانک پارسيان در محل ساختمان مرکزي اين بانک و با حضور علي سليماني شايسته مديرعامل سابق و جمعي از اعضاي هيات مديره ، مديران و کارکنان اين بانک برگزار شد.
1392/10/16
انتخاب دکتر ديواندري به عنوان مديرعامل بانک پارسيان

در پي استعفاي آقاي علي سليماني شايسته از مديرعاملي بانک پارسيان، اعضاي هيئت مديره بانک پارسيان در جلسه مورخ 9/10/92 ضمن تقدير از زحمات و تلاش هاي آقاي شايسته طي سه دوره مديريت بانکي وي، با استعفاي ايشان موافقت بعمل آورد و به اتفاق آراء آقاي دکتر علي ديواندري را به سمت مديرعامل بانک پارسيان و همزمان آقاي غلامرضا سليماني اميري را به عنوان رييس هيات مديره بانک پارسيان برگزيد.
1392/10/14
  
  تبلیغات